שיעורי יוגה בערבה

אני מזמינה אתכם תושבי הערבה, להצטרף למגוון שיעורי יוגה המתקיימים מדי שבוע בישובי הערבה. 
השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים. 
ניתן להתחיל לתרגל בכל רמה ולהשתלב בקבוצה המתאימה.

שיעורי יוגה בצוקים וערבה

ויניאסה יוגה

שיטת הויניאסה שואבת השראה מסגנונות יוגה שונים, היא מאופיינת בזרימה תנועתית וחיבור לנשימה. יש הרבה גמישות בתוך השיטה, מה שמאפשר לי להתאים את התרגול לקבוצה – תרגול רך ועדין או יותר מאומץ ואינטנסיבי.
התרגול בנוי מרצף תנועתי, עם מעברים הרמוניים בין תנוחה לתנוחה, שיוצר חום פנימי, עירנות ושלווה. הרצפים מגוונים ומשלבים בכל פעם קבוצת תנוחות אחרת.
לאורך הזמן תלמדו להכיר את התנוחות, כיצד לדייק אותן ומה השפעתן על הגוף שלכם.
התמדה בתרגול תעניק לכם הרבה מתנות שמתגלות לאורך הדרך, ביניהן גוף חזק וגמיש, יציבה טובה ושלווה פנימית עמוקה.

מה להביא: רצון, התמדה ומצב גופני תקין.

שיעורי יוגה פרטיים ובקבוצות

יוגה תרפיה

שיעורים אחד על אחד, בהם המתרגל מקבל את מלוא תשומת הלב וההתייחסות הנדרשת למצבו הספציפי. היוגה היא טיפולית במהותה ומעניקה כלים רבים להתמודדות עם קשיים הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית והרגשית.
התרגולים משפרים את היציבה ומלמדים אותנו איך לעבוד נכון עם הגוף, כדי למנוע או להקל על כאבים ומגבלות. שיעור פרטי מתאים לשיקום לאחר פציעה, להתמודדות טובה יותר עם מגבלה ולהקלה על התנועה ביומיום.
תוך מספר מפגשים תצברו את הכלים והיכולת להמשיך את התרגול בבית וכך תוכלו לצאת לדרך חדשה של אורח חיים בריא יותר, עם פחות כאבים ויותר נינוחות בגוף ובנפש.
מסגרת השיעורים: שיעור פרטי או זוגי
ניסיון בתרגול יוגה: לא נדרש

יוגה לנשים ונשים בהריון

שיעורים המיועדים לנשים בכל מעגלי החיים. גוף האישה הוא עולם ומלואו. במהלך החיים אנו עוברות שינויים רבים, חלקם דרמטיים ומובהקים וחלקם שקטים וכמעט בלתי נראים. כל השינויים הללו מעצבים את מי שאנחנו בכל יום מחדש.
תרגול לנשים בא לתמוך וליצור קרקע יציבה שמאפשרת לקבל ולחבק את השינויים המתרחשים בגוף ובנפש. וכן להשאיר אותנו קרובות וקשובות אל עצמנו בתוך חיי יומיום דינמיים המביאים איתם לעיתים אתגרים ומהמורות.
התרגולים מותאמים למחזוריות הנשית - נפשית וגופנית. בשיעורים נשים דגש על חיזוק רצפת האגן ושרירי ליבה עם הרבה רכות ונשימה.
מסגרת השעורים: קבוצות קטנות לנשים בלבד.

יוגה לילדים

שיעורי יוגה לילדים מאפשרים לילדים לגלות את האיכויות של היוגה בדרכם: את הגוף הנינוח, הלב השמח, חיזוק הביטחון העצמי ושיפור הריכוז והקואורדינציה. בשיעורים נגלה את הכיף שבחיבור לגוף, ואת העוצמה שבהכרת הכוחות והיכולות שלנו.
הילדים לומדים את תנוחות היוגה דרך חוויה של משחק וסיפורים, ואני תמיד משאירה מקום ליצירתיות ולביטוי האישי של הילדים.
במהלך השנה הילדים לומדים טכניקות פשוטות של תשומת לב המאפשרות להם להיות יותר מרוכזים וקשובים וכך יותר פנויים ללמידה ולהפנמה.
דרך הדינמיקה הקבוצתית שנוצרת מועברים ערכים חשובים של כבוד, קבלה, נדיבות, אי אלימות ושיתוף פעולה. הילדים רוכשים מיומנויות מהותיות לחיים שאני מאמינה שילוו אותם בהמשך הדרך, אפילו אל תוך חייהם הבוגרים.
מסגרת השיעורים: קבוצות קטנות של גילאי גן ויסודי.

מערכת שעות שבועית

ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
שבת

vinyasa flow

08:30-10:00
שיעורים פרטיים בתיאום מראש
8:30-13:30

vinyasa flow

9:30-11:00
שיעורים פרטיים בתיאום מראש
8:30-13:30

vinyasa flow

20:00-21:00

לקוחות ממליצים

בתור אמא לילד שהיה אצלך כל השנה בשיעורים. את מדהימה, הפתעת אותי בכמה אסנות הוא מכיר, באיזה דיוק יחסי הוא מתרגל, כמה התלהבות היתה בו להשתתף.
תודה מעומק הלב ❤
טלי
אנאל מלווה אותי מזה שנתיים בשיקום מפריצת דיסק. נותנת לי מענה במצבים אקוטיים ובשגרה היומיום.
מדוייקת אבחנה, קשובה ועשירה במגוון שיטת טיפול וכלים בהם מטפלת במקצועיות רבה.
מירב וילקנסקי
אנאל הייתה מהממת ומלאת סבלנות. הזמנו אותנו לבקתה בה שהינו לתרגול יוגה בשקיעה. התרגול היה משולב מבוגרים וילדים בני חמש. אנאל הגיעה בדיוק בזמן לשקיעה, הייתה מכילה ונעימה עם הילדים ורתמה אותם לתרגול בצורה חיובית. חוויה מיוחדת ומלאת קסם! ממליצה בחום.
עדי בראל

יצירת קשר

שיעורי יוגה פרטיים או קבוצות, סדנאות יוגה בערבה, יוגה לנשים ונשים בהריון, יוגה לילדים, ויניאסה יוגה, סדנאות ומפגשי העמקה ועוד. 

נגישות
Scroll to Top
Call Now Button